UWAGA RODZICE !
W związku ze zbliżająca sie rekrutacją na rok szkolny 2015/2016, informujemy, że rodzice, którzy chcą , aby ich dziecko kontynuowało edukację w tutejszym przedszkolu w kolejnym roku szkolnym, zobowiązani są złożyć deklarację potwierdzenia woli kontynuowania edukacji przedszkolnej.

Deklaracje kontynuacji będą wydawane i zbierane u nauczycielek w poszczególnych grupach w terminie od 23 lutego (tj. poniedziałek) do 6 marca br. (tj. piątek)
Jednocześnie informujemy, że dzieci urodzone w okresie od 1 lipca do 31 grudnia 2008r. oraz wszystie dzieci z rocznika 2009 sa objęte obowiązkiem szkolnym.
Rodzice, którzy chcą  odroczyć dziecku obowiązek szkolny, zobowiązani są złożyć deklarację kontynuowania edukacji przedszkolnej wraz z zaświadczeniem z poradni psychologiczno - pedagogicznej potwierdzającym zgłoszenie dziecka do badania pod kątem dojrzałości szkolnej (druk zaświadczenia u nauczycielek)