DRODZY RODZICE, w tym roku szkolnym nasze przedszkole zostało zaproszone przez p. Joannę Krzyżanek - autorkę poczytnych książek dla dzieci do udziału w programie "STARE KNEDELKOWO". Realizujemy program, gdzie dziecko jest dociekliwym odkrywcą, twórcą i filozofem, gdzie rozwijane są jego umiejętności- językowe, kulinarne, plastyczne, przyrodnicze, matematyczno-logiczne oraz psychomotoryczne. Projekt w całości realizują dwie grupy dzieci 5letnich- "Rumianki" i "Powoje", uczestnicząc w cyklicznych warsztatach "Bazgrołki kury Adeli"- prowadzonych przez p . Joannę Krzyżanek oraz Karolinę Szafrańską-Bąk, a częściowo także pozostałe grupy. Zapraszamy do śledzenia prac dzieci na gazetkach oraz profilu STAREGO KNEDELKOWA na Facebooku.

kura.jpg