UWAGA DYŻUR WAKACYJNY!

W bieżącym roku Przedszkole nr 42 będzie pełnić dyżur letni w miesiącu lipcu.

Osoby, które chcą zapisać dzieci do przedszkola na dyżur wakacyjny prosimy o pobranie kart zgłoszenia w kancelarii przedszkola i złożenie ich w terminie od 21 maja do 08 czerwca 2018 r. (po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane).

Warunkiem przyjęcia dziecka na dyżur wakacyjny będziewniesienie przez rodziców opłaty za wyżywienie w terminie do 25 czerwca 2018 r.na podstawie rachunku wydanego z przedszkola w dniach 14-15 czerwca br. (Informacje o opłacie za pobyt za 07/2018 będą wydawane na początku lipca 2018 z terminem płatności do 15 lipca b.r.).

W miesiącu sierpniu dyżur pełnić będzie Przedszkole nr 103 „Pan Kleks” przy ul. Wierzbięcice 64.
Rodziców zainteresowanych zapisami dziecka na miesiąc sierpień, prosimy o zgłaszanie się bezpośrednio do ww. placówki celem dokonania formalności rekrutacyjnych.