Przedszkole "Kwiaty Polskie" nr 42 w Poznaniu
A A A
A A A A

NABÓR WAŻNE!!!

Szanowni Rodzice,

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną sekretariat przedszkola będzie NIECZYNNY do odwołania.
Jeśli jesteśmy dla Państwa przedszkolem pierwszego wyboru to wnioski /oświadczenia/potwierdzenie spełniania kryteriów NALEŻY wysyłać:
pocztą tradycyjną Przedszkole nr 42 Kwiaty Polskie, ul. Prądzyńskiego 15A, 61-527 Poznań (za potwierdzeniem odbioru i zachęcamy by nas o tym poinformować mailowo) lub
- pocztą elektroniczną (skan wniosku i załączników) Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wysłanie skanu nie jest równoznaczne ze złożeniem wniosku, w związku z powyższym będzie konieczność dostarczenia oryginału dokumentów do przedszkola w chwili ponownego uruchomienia placówki.

TERMINY REKRUTACJI SIĘ NIE ZMIENIAJĄ - TERMIN PRZYJMOWANIA WNIOSKÓW MIJA 24 MARCA.

Prosimy na bieżąco śledzić naszą stronę WWW oraz profil na „Facebooku”.

Pytania dotyczące rekrutacji można kierować: na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez komunikator na facebooku "wyślij wiadomość".
Dokumenty do pobrania (wniosek plus załączniki) znajdują się tutaj 
https://nabor.pcss.pl/poznan/przedszkole/dokumenty
Prosimy szczególnie zapoznać się z zakładką "kryteria rekrutacji" - znajdziecie tam Państwo listę potrzebnych dokumentów i załączników. W razie pytań, prosimy o kontakt drogą elektroniczną (mail lub facebook).

Dyżur on-line na facebooku prowadzimy w dni robocze w godzinach 10:00-14:00

Jeżeli zajdą jakiekolwiek zmiany dotyczące procedury rekrutacji będziemy państwa informować na bieżąco.