Szanowni Państwo!

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, jak już Państwo zauważyliście nasze nauczycielki uruchomiły narzędzia, za pośrednictwem których odbywa się kontakt w obszarze danej grupy.

Kontakt do nauczycielek:

➡️Bławatki – za pomocą grupy utworzonej na Facebooku
    ➡️Powoje – za pomocą grupy utworzonej na Facebooku + e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    ➡️Maki – za pomocą grupy utworzonej na Facebooku + e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszyscy tęsknimy za normalnością i powrotem do przedszkola. W tym trudnym czasie, szczególnie zachęcamy do korzystania z wyżej wymienionych form kontaktu i bieżącego śledzenia przedszkolnego profilu na Facebooku oraz strony internetowej.
Nauczycielki pełnią dyżur zdalnie i są do Państwa oraz dzieci dyspozycji.

Z pozdrowieniami
Dyrektor Przedszkola Ilona Żurawska