UWAGA RODZICE
DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH

Informujemy, że warunkiem przyjęcia dziecka do przedszkola jest złożenie potwierdzenia woli zapisu dzieckaw następujący sposób:
  • - w systemie nabór (dla rodziców, którzy mają dostęp do konta dziecka) zgodnie z załączoną instrukcją, lub
  • - skan podpisanego potwierdzenia woli przesłany na adres mailowy przedszkola:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • - druk dostępny do pobrania na stronie przedszkola lub w wersji papierowej przy wejściu głównym do przedszkola w godzinach 8.00–13.00.

Brak potwierdzenia w wyznaczonym terminie jest jednoznaczny z rezygnacją w dalszym procesie postępowania rekrutacyjnego.

Instrukcje potwierdzenia woli
Potwierdzenie woli