Szanowni Rodzice,
przekazujemy Państwu dokumenty, z którymi należy zapoznać się przed podjęciem decyzji o chęci posłania dziecka do przedszkola w trakcie trwania pandemii COVID-19 (klikając na odpowiedni dokument można go pobrać):

1. PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE PRZEDSZKOLA NR 42 w POZNANIU W OKRESIE PANDEMII CoVlD-19
2. OŚWIADCZENIA RODZICÓW
3. ANKIETA
4. INFOEMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
5. INFORMACJA OD DYREKTORA PRZEDSZKOLA NR 42

Po zapoznaniu się z treścią dokumentów prosimy o przesłanie zwrotne do przedszkola skanu ankiety i podpisanych oświadczeń (w tytule prosimy wpisać POWRÓT).
Prosimy o przesłanie odpowiedzi do 19 maja 2020r. Skany podpisanych dokumentów należy przesłać do 19 maja br. do godz. 14.00 na adres mailowy przedszkola Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Brak odesłania podpisanych dokumentów będzie traktowany jako brak zgłoszenia dziecka do przedszkola.

Dyrektor przedszkola, po weryfikacji ankiet i w porozumieniu z organem prowadzącym przekaze informację (telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem i-przedszkola) o decyzli dotyczącej przyjęcia dziecka do przedszkola w czasie reżimu sanitarnego.

Jednocześnie informuję, że w przypadku podjęcia przez Państwa decyzji o posłaniu dziecka do przedszkola w terminie poźniejszym niż 25 maja, należy o tym fakcie poinformować Dyrektora Przedszkola na 3 dni przed planowaną datą powrotu dziecka do placówki. Wraz z tą informacją należy przesłać skany ankiety oraz podpisane oświadczenia (w tytule prosimy wpisać POWRÓT).