Bezpieczne i Zdrowe Dziecko

Akcja Bezpieczne i Zdrowe Dziecko prowadzona jest przez Fundację Pozytywnej Edukacji w Poznaniu. Realizowana jest w szkołach, przedszkolach i dotyczy całej rodziny.

Jej celem jest wspieranie i rozwijanie prozdrowotnych, bezpiecznych zachowań oraz nawyków życiowych wśród dzieci i młodzieży w aspektach odżywiania, spędzania czasu wolnego, nauki, podróży, hobby i grup rówieśniczych.

Fundacja organizuje cykl spotkań, podczas których uczestnicy będą skupiać się na wzajemnej motywacji, wspólnej edukacji oraz dwustronnej komunikacji w najważniejszych obszarach funkcjonowania rodziny.Zajęcia w ramach akcji są bezpłatne, prowadzone przez specjalistów, obejmują kompleksowo tematykę zdrowia i bezpieczeństwa.

Organizatorzy zapraszają na Targi Poznańskie, gdzie na dzieci i ich rodziców czeka moc atrakcji. Szczegłóy poniżej!